Rafał Kozłowski ks. prałat Rafał Kozłowski
ur. 10.01.1960 r. w Głogowie
święcenia: 01.06.1985 r. we Wrocławiu;
1995-1996 - ekonom i prefekt MWSD we Wrocławiu;
1996-2003 - proboszcz parafii pw. św. Marcina
w Świętem;
2003-2013 - proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Starszego w Kamieńcu Ząbkowickim;
od 30.06.2013 r. - proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy



ks. Krzysztof Wereski
ur. 16.08.1975 r. w Janowie Lubelskim
święcenia: 20 maja 2006 r. w Świdnicy;
ustanowiony wikariuszem w 2015 r.


ks. Michał Kropidłowski
ur. 22.08.1987 r. w Bystrzycy Kłodzkiej
święcenia: 25.05.2013 r., Świdnica;
ustanowiony wikariuszem w 2016 r.



ks. Artur Tomczak
ur. 29.09.1988 r. w Świdnicy
święcenia: 24.05.2014 r., Świdnica;
ustanowiony wikariuszem w 2018 r.


ks. Sebastian Makuch
ur. 2.03.1990 r. w Kłodzku
święcenia: 23.05.2015 r., Świdnica;
ustanowiony wikariuszem w 2018 r.



ks. Inf. Kazimierz Jandziszak
ur. 9.12.1937 r. w Laszkach Murowanych
święcenia: 23.06.1963 r., Głogów;
emerytowany proboszcz, rezydent


ks. dr Janusz Michalewski
ur. 21.11.1968 r. w Oleśnicy
święcenia: 22.05.1993 r., Wrocław;
psycholog, rezydent



ks. Wiesław Mróz
ur. 2.12.1962 r. w Brzegu
święcenia: 23.05.1987 r., Wrocław;
rezydent

ks. Daniel Kapłon
wikariusz w latach 2013 – 2018

ks. Wojciech Drab
wikariusz w latach 2015 – 2018

ks. Marcin Mazur
wikariusz w latach 2011 – 2016

ks. Paweł Laska
wikariusz w latach 2012 – 2015

ks. Przemysław Pojasek
wikariusz w latach 2011 – 2015

ks. Daniel Rydz
wikariusz w latach 2002 – 2013
ks. Mateusz Szwed
wikariusz w latach 2008 – 2012

ks. Mateusz Pawlica
wikariusz w latach 2007 – 2011

ks. Łukasz Kowalczuk
wikariusz w latach 2007 – 2011

ks. Leszek Baranowski
wikariusz w latach 1999 – 2008

ks. Marcin Czchowski
wikariusz w latach 2001 – 2007

ks. Norbert Lisik
wikariusz w latach 2003 – 2006
ks. Andrzej Seferynowicz
wikariusz w latach x – 2003

ks. Michał Małkiewicz
wikariusz w latach x – 2002

ks. Andrzej Tomko
wikariusz w latach 1989 – x

ks. Wiesław Brachy
wikariusz w latach 1983 – x

ks. Kazimierz Heisig
wikariusz w latach 1983 – x

ks. Józef Adamowicz
wikariusz w latach 1983 – x
ks. Józef Jamróz
wikariusz w roku 1983